SŁONECZNY DZIEŃ KOBIET - 9 marca 2014

Kategoria: Galerie zdjęć
Opublikowano Karol Konieczny

Morsy wbrew obiegowym opiniom też uwielbiają słońce. Dziś tylko skrawki i pozostałości lodu napotkaliśmy na brzegu, ale oprócz słonecznej pogody cieszyło nas dziś coś innego - Nasze Klubowiczki  A-laski. To je dziś witaliśmy z uśmiechem (jak zwykle) i bukietami kwiatów z okazji Dnia Kobiet. Dużo było opowieści z ubiegłego tygodnia, gdy klub był w rozjazdach, ale dziś znów razem.

Dorota czym prędzej chciała sprawdzić czy klub nie stracił przez tydzień kondycji, a my sprawdzaliśmy czy ona po swoich urodzinach zachowała formę. Okazało się że w obydwu przypadkach forma wzrosła! Wśród pań z bukietami kwiatów krążyli: Beniu, Marek i Tomek. Tak więc nie było w jeziorze pani bez kwiatka. Jesteśmy dowodem na to, że i takie święto można spędzić inaczej niż przy kawie czy w kinie, a jakże wesoło. Był i pan w rajstopkach, ale kwiatka nie otrzymał. Tereska z koleżanką ugotowały dziś pyszną zupę, której mimo obecności na Alasce około 130 osób, dla nikogo nie zabrakło (sam zjadłem dwa talerze, psss... cicho sza). Słodkości urodzinowo-imieninowe zapełniły cały stół, a ich starczyłoby pewnie i do kolejnych 100 osób. Smalec, ogórki - nie można powiedzieć, żeby to było postne spotkanie.

W powietrzu czuć wiosnę, a więc by się do niej przygotować część klubu szykuje się za dwa tygodnie do wyjazdu, by ratować Marzannę w Lesznie, a przedstawiciele naszego klubu jadą też za tydzień z adrenaliną przepływać Wartę w Poznaniu z morsami ze Swarzędza. Trochę szkoda, że już nikt nie robi nam nadziei na zimę i lód, ale przed nami jeszcze 7 spotkań. Kto chowa jakieś pomysły na wspólną zabawę , integrację, promocję klubu, niech się spieszy, by nie musiał czekać do kolejnego sezonu. Dziś do klubu zapisały się kolejne osoby i opłaciły składki.


JEST NAS 168 ALASKOWICZÓWCopyright © 2019 wielkopolskie-morsy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 |