TAK SAMO, A JEDNAK INACZEJ

Kategoria: Galerie zdjęć
Opublikowano Karol Konieczny

Lód na nas czekał, pogoda pozwala nam się cieszyć zimą, ubiegły sezon już pobity, bo rok temu takiego grubego lodu się nie doczekaliśmy. Dziś cięcie na dwie piły i ciągnięcie lodu na dwa bosaki.

Błękitna ekipa Wielkopolskich morsów czy to na tle szarego lasu czy lodowej tafli jeziora jest zauważalna z daleka, wędkarze podlodowi chyba cieszą się, że budzimy im ryby z zimowego letargu, rabanem kąpieli.

Ognisko, muzyka, ciepłe powitania, ale coś nie tak, zaraz, zaraz, o co chodzi? No tak brak Agnieszki i Marka, mnie możecie zastąpić dornem lub kamerą internetową, ale ICH nie. Staruszkowie - wracać mi tu do dzieciaków, ale już!

Tomek coś tam do mikrofonu wygłaszał (z wrodzoną skromnością i nieśmiałością, bez posłuchu tłumu), ale dopiero energia Doroty zebrała morsy do rozgrzewki i tu nadeszła czas na walkę, by wejść szybko do przerębla czy dłużej poćwiczyć? Może nasze pajacyki były niezbyt zgrabne, ale mocno nas rozgrzały i z tą energią podążyliśmy ku wodzie. Beniu z Mikołajem pływali w ekskluzywnym indywidualnym przeręblu, a reszta morsów cieszyła się sobą pośród tłumów. Nad nami pojawiło się kolejne zaskoczenie dla wszystkich - krążący dron, a to za sprawą naszych gości możemy dziś zobaczyć Alaskę i kąpiące się morsy z perspektywy latającej kamery. Film można obejrzeć pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=97wiiWN2sqE . Niedzielną kąpiel zaliczyło 75 osób, korzystajcie z lodowej zimy, bo ona jest bardzo kapryśna ostatnio. Rozgrzewanie po przebraniu połączyliśmy ze smażeniem kiełbas na kijach, po czym smakowaliśmy ciasteczek z pyszną herbatą. Dla zapewnienia ciepłych napoi klub zakupił dwa nowe większe termosy i już za w najbliższą niedzielę będziecie z nich mogli posmakować pysznej zimowej herbaty.

Zapraszamy i przypominamy o kończących się terminach płatności do Mielna i Przysieki. Do zobaczenia i usłyszenia!


Copyright © 2019 wielkopolskie-morsy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 |