MORSY W ROZJAZDACH

Kategoria: Galerie zdjęć
Opublikowano Karol Konieczny

Tak jak to było zapowiadane duża część klubowiczów (ok. 65 osób) pojechała do Przesieki w górach szukać zimy i odpocząć w lodowatej wodzie górskich wodospadów. Zapewne fotorelacja z tego wypadu pojawi się wkrótce na naszej stronie, jeżeli oczywiście ktoś zaprosi mnie na kawę i udostępni zdjęcia.

 A dziś w Jankowie też nie zabrakło ochotników do kąpieli, mimo deszczowej pogody. Przyjechało ok. trzydzieści osób, z czego do wody weszło 25 ochotników. Rozgrzewka dziś indywidualna, a więc biegi lub pajacyki - jednak nawyki wpajane przez Dorotę nie idą na marne. Beniu mówił, że w wodzie ktoś rozsypał igły, bo woda kłuje i coś w tym jest, bo skóra wszystkich zabarwiła się po paru minutach na czerwono. Wśród starych morsów nowe twarze, bo mamy wciągają córki, a żony mężów, ba - nawet mały Karol z wózka przyglądał się kąpieli i zastanawiał czy w przyszłym sezonie nie zacząć.

Dziś ogórkową zupę przygotowała i hojnie nalewała Agata - dziękujemy, pyszna, domowa. Ja nieskromnie chodziłem i prosiłem wszystkich o pozytywną opinię o herbacie w termosie - sam parzyłem i doprawiałem.

Posprzątane, ognisko dogasało wszyscy znikli, więc zabrałem się i ja, a za tydzień znów gwar, kąpiele, pływanie i wesołe ognisko.

ZAPRASZAMY!


Copyright © 2019 wielkopolskie-morsy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 |