NIE DA SIĘ UKRYĆ - TO JUŻ KONIEC SEZONU

Kategoria: Galerie zdjęć
Opublikowano Karol Konieczny

Piękne słońce, ciepełko budzące całą przyrodę Alaski - czyż można sobie było wymarzyć piękniejszą scenerię na zakończenie sezonu morsowania ? Chyba nie.

Próżno było już oczekiwać nawet przymrozków, tak więc zgodnie z planem ta właśnie niedziela oznaczała definitywne pożegnanie Wielkopolskich morsów z zimną wodą.

Spotkanie nazwałbym nostalgiczno-relaksującym, bo muzyka z głośników też dziś była spokojna, klubowicze jakby też wyciszeni po zabawie prawie do rana - pełen szacunek dla tych co dotarli!

Ognisko płonęło, a jakże stół pełen ciast, garmażerek i mięsiwa, co chwila ktoś coś przekąszał i pytał: kąpiemy się dzisiaj? W takim słońcu rozgrzewka nie była potrzebna, więc foczki i morsy rozpoczęły pluskanie grupą ok. 58 osób. Popływali sobie, postrzelali fotki, a i nawet ja uwolniony od aparatu przepłynąłem sobie kawałek i dałem sobie zrobić zdjęcie. W wodzie strzelił korek od szampana i zrobiło się swojsko jak w rodzinie, więc uczciliśmy nim koniec sezonu. Na nasze zaproszenie przybyli do nas dziś zimowi pływacy z Carolina Team Poland , nie chwaląc się swoje początki morsowania mieli w naszym klubie, teraz trenują samodzielnie startując już nawet z sukcesami na mistrzostwach świata. Kibicujemy im i zawsze mamy u nas miejsce dla nich. Czas wspomnień z całego sezonu, uścisków, pożegnań trwał bardzo długo, ale cóż powoli wszyscy się rozjechali i zegar zaczął odliczanie do tyłu - do nowego sezonu pozostało 15724000 sekund, a może już troszeczkę mniej?

Dla pocieszenia dodam, że 18.06.2016 planujemy letni grill i spotkanie klubowiczów, szczegóły wkrótce .

Dziękuję Wam, że wytrzymaliście ze mną czwarty sezon i skoro dostałem koszulkę FOTOREPORTER  ALASKI (siedzę w niej nawet w domu z radości) myślę, że pozwolicie mi być z wami w kolejnym sezonie 2016/2017.

Z pozdrowieniami,

Karol

Copyright © 2019 wielkopolskie-morsy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 |