LODOWA PRZYJEMNOŚĆ

Kategoria: Galerie zdjęć
Opublikowano Karol Konieczny

Ufff... nareszcie się doczekaliśmy, aż śnieg, lód dotarły wreszcie na nasze Alaskowe kąpielisko. Już od paru dni żyliśmy z obawą czy starczy zimy do niedzieli patrzeliśmy za okno na dwór.

W niedzielne przedpołudnie nie trzeba było ogłoszeń w prasie ani sms, aby was zachęcić do przybycia do Jankowa. Stali bywalcy przybyli grubo przed czasem, bo wiadomo trzeba posprzątać, rozpalić ognisko i uruchomić sprzęt. Grupa rosła z minuty na minutę, na stole blaszki z plackami i kartony pączków, a pośród nich maliny w zalewie z...

Grupa techniczna jeszcze bez pił usunęła tafle lodu, który miał już ok. 5-7 cm. Jak to bywa zazwyczaj, niecierpliwi grzali wodę, a reszta na rozgrzewce z Dorotą. Licznik policzył dziś 97 osób, choć tłum mówił, że było was chyba trochę więcej. Była okazja do szeregu sesji zdjęciowych wśród lodu i śniegu. Długo trwało zanim wszyscy wchodząc wielokrotnie do wody nacieszyli się lodem i nacierając śniegiem.

Potem jak zawsze gorąca zupka nawet z dolewką, herbata i słodkości. Gęsto było przy ognisku, bo każdy łaknie ciepła.

Wspominaliśmy poprzednie spotkanie z WOŚP i już plany na wielkie granie za rok.

Zanim jednak 27. granie orkiestrowe my 27-29 stycznia podbijamy klubowo Mielno.

Tak morsy z Alaski jadą zażyć zimowych kąpieli w morzu. Wypoczynek, zabawa, kąpiele i szereg jeszcze wesołych atrakcji . W Jankowie spotkanie będzie w trochę okrojonej grupie pod dowództwem Doroty i Tomka.

Tak więc do zobaczenia i usłyszenia!

 

 

Copyright © 2019 wielkopolskie-morsy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 |