PRZESIEKA. LÓD, GÓRY I SŁOŃCE

Kategoria: Galerie zdjęć
Opublikowano Karol Konieczny

Przygotowania trwały już od początku sezonu, planowanie, zapisy, rezerwacje, ustalenia, zakupy itd. Tak, wiele osób poświęciło mnóstwo czasu, by to wszystko zapiąć na ostatni guzik, no i się udało.

Autobus wypełniony do końca plus ekipa we własnych samochodach dało razem ok. 70 osób, wszyscy dotarliśmy do pensjonatu http://www.karkonosze-przesieka.pl/  który po kolejnych ulepszeniach i remontach w nowym wydaniu czekał na nas w promieniach słońca.

Kąpiel w jeziorku, sauna, panele dyskusyjne w pokojach i referaty o tym, co morsowi potrzebne do życia w szczęściu.

Wieczorem zabawa klubowa z niespodzianką - nowym sprzętem nagłośnieniowym od naszych DJ, którym dziękujemy za pomysł, sfinansowanie i perfekcyjną obsługę na zabawach. Impreza w wspaniałej atmosferze do późnej nocy z losowaniem upominków i wizytom gości z ekipy rządowej to coś co morsy lubią.

Po mroźnej nocy w pięknym słońcu ruszyliśmy ku wodospadowi Podgórna, a on był skuty lodem w całości, choć dla morsów utworzony przerębel i gościnne przyjęcie przez przysieckich morsów przy saunie i ognisku. To główna atrakcja tego wyjazdu, więc prawie wszyscy wskoczyli pod wodospad, bo woda mile i przyjemnie nas zaskoczyła. Po kąpieli wizyta w Karpaczu i tamtejszych termach.

Wieczór przy muzyce, tańcach i z wielkimi pokładami śmiechu i żartami do BARDZO późnej nocy.

Mrozy minus 10-17 stopni skuły potoki tak, więc kąpiel w leśnym kąpielisku przy hotelu była niemożliwa, ale za to mogliśmy podziwiać bukowe lasy na stokach w okolicy skąpane w słońcu.

Nie sposób tu zebrać wszystkich wspomnień, bo każda z 70 osób zabrała z sobą ich pełną walizkę.

Co mnie tam cieszyło najbardziej? Otwarte drzwi dla wszystkich, to, że nikt tam nie był sam, wyciągnięte pomocne dłonie.

Dziękuję za zorganizowanie tego całego wyjazdu, sprzęt, muzykę, kawy, zaopatrzenie, uśmiechy, towarzystwo, przyjęcie rządowej ekipy. Polecam się do waszego towarzystwa na wyjazd - Przesieka 2019, oczywiście, jeśli mnie zechcecie zabrać.

 

 

Copyright © 2019 wielkopolskie-morsy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 |